Jak funkcjonuje HerbaSnorex?

jak-funkcjonuje Chrapanie to problemowa przypadłość, która zakłóca sen nie jedynie Tobie, ale także ludziom w Twoim środowisku. Czy wiesz, że może posiadać ono niebezpieczne skutki w formie bezdechu sennego, niedotlenienia ludzkiego ustroju oraz większej podatności na schorzenia układu naczyniowego? Całe szczęście trzeba temu przeciwdziałać – skuś się na organiczny spray Herbasnorex oraz zacznij efektywną wojnę z chrapaniem!

Jak funkcjonuje Herbasnorex?

  • Eliminuje z gardła blokującą oddech wydzielinę
  • Niweluje opuchlizny, spowodowane chrapaniem
  • Polepsza dostawę tlenu do organizmu
  • Rzutuje na porządny sen, polepsza zdolności skupienia, zwiększa poziom siły
  • Oddziałuje już po wykorzystywanym jeden raz użyciu!

Najistotniejsze substancje aktywne

Kwiat malwy – zasobny w antocyjany, flawonoidy oraz garbiniki, posiada ogromną zawartość związków śluzowych, niwelujących kłopoty z odkrztuszaniem. Niweluje wrażenie suchości oraz drapania w gardle, ułatwia uwolnienie dróg oddechowych z zalegającej w nich flegmy, oddziałuje przeciwzapalnie, niweluje zaczerwienienia, służy w kuracji kaszlu oraz chrypy.

Korzeń prawoślazu – już od czasów średniowiecza wykorzystywany w kuracji problemy powiązanych z układem oddechowym. Niweluje dolegliwości powiązane z błoną śluzową gardła, powoduje ulgę w trakcie suchego kaszlu oraz astmy, niweluje zapalenia.

Liść podbiału – wykorzystywany w dolegliwościach nosogardła, rzutuje na rozrzedzenie zalegającej w gardle flegmy oraz stymuluje sport nabłonka rzęskowego, wywołując odruch wykrztuśny. Mieszczące się w nim flawonoidy zmniejszają zdenerwowanie tkanki mięśniowej gładkich nosogardła oraz oskrzeli.

Szałwia lekarska – oddziałuje aseptycznie oraz antybakteryjnie, niweluje ból gardła, ma cech zwężające oraz wykrztuśne.

Mięta pieprzowa – obfita w mentol, garbniki oraz sole mineralne, likwiduje problemy układu oddechowego. Wykorzystywana w nieżytach oraz zapaleniach nosogardła.

Dzięki kombinacji przytoczonych powyżej składników oddziaływanie Herbasnorex jest w 100% nieprzetworzone oraz całkowicie godne zaufania. Spray nie posiada absolutnie żadnych produktów sztucznych ani preparatów drażniących gardło, a jego efektywność została poświadczona wieloma badaniami klinicznymi. O olbrzymiej skuteczności tego metody dowodzą także opinie zadowolonych konsumentów z całego świata! Pragniesz przekonać się, że to fakt? Wyszukaj wiadomości o Herbasnorex na dedykowanym forum medycznym, poświęconym problemom z chrapaniem.


© Copyright 2017